Nevsehir Anadolu Ogretmen Lisesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nevsehir Anadolu Ogretmen Lisesi

Nevsehir Anadolu Ogretmen Lisesi Kapadokya Naol Nevsehir

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Gittiğin yerde.. Kal..

2 posters
YazarMesaj
pembe panter
Moderatör
Moderatör
pembe panter

Gittiğin yerde.. Kal.. Empty
MesajKonu: Gittiğin yerde.. Kal..   Gittiğin yerde.. Kal.. Icon_minitimeC.tesi Mart 29, 2008 6:37 pm

Gittiğin yerde.. Kal.. Httpxf8ki9zd6
Sanma unutulur kalp agrisi zamanla
Her seyi unutarak yasanir sanma…

Bazen saniyordum ki sen hep vardin… Bazen saniyordum ki, sen hep olacaktin..Yüregimdeki sevgi kimligini yitirmeyecekti zamanla… Ben hep senin olacaktim. Sen hep bana ayni gözlerle bakacaktin. Sana ilk kez dokundugum o karanlik aksamdaki gibi, birden bire oluverdi her sey bizim hayatimizda… Bizim bir hayatimiz var miydi onu bile bilmiyorum simdi…

Istanbul’a sanki bir dua gibi, bir sihir gibi yagiyordu kar. Karanlik sokaklarda yürüyorduk hiçbir yere varmayi ummadan. Bizi bekleyen hiçbir sey yok saniyorduk. Oysa ne çok sey varmis.. Ne çok sey yasanacakmis…

Neydi bir arada tutan sey ikimizi
Birlestiren neydi ellerimizi
Birak
Bana anlatma imkansiz sevgimizi
Sevmek bir çok seyi göze almakti…

Birden bire dokundugun ellerim bir mucizeye tanik olur gibi isinmisti birden bire… Sonra bir mucizenin bitisine tanik oldugunda da yine onlardi gözlerimi kurulayan… Ne baslarken, ne biterken canimi acitmadi bu mucize… Belki biraz agladim…

“Bana gelisin bir tesadüf mü” demistim gülerek. “Tesadüf diye bir sey yoktur yasamda” demistin sen de… “Ben her seyi göze alip geldim…” Giderken de her seyi göze aldin biliyordum… Ben de… Bir tek sevmeyi göze alamadik… Belki bu yüzden imkansizdik…

Harcanmis zamanlar yeniden yasanmaz ki
Geç kaldiktan sonra arama bosa…

Gelisin de tesadüftü gidisin de biliyorum simdi… Hayatimdan öylece geçip gitmek için gelmistin… Geçtin… Gittin…

Oysa sen hayatta tesadüf yoktur demistin…

Oysa sen kalmak için gelmistin…

Öyle demistin…

Oysa Geç-tin…

Gittin…
papatyaa
Bayan Üye
Bayan Üye
papatyaa

Gittiğin yerde.. Kal.. Empty
MesajKonu: Geri: Gittiğin yerde.. Kal..   Gittiğin yerde.. Kal.. Icon_minitimePaz Mart 30, 2008 10:53 pm

çok güzelmiş teşekür ederim....

Gittiğin yerde.. Kal..
1 sayfadaki 1 sayfası