Nevsehir Anadolu Ogretmen Lisesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nevsehir Anadolu Ogretmen Lisesi

Nevsehir Anadolu Ogretmen Lisesi Kapadokya Naol Nevsehir

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

şuan ruh halini anlatan müzik ne??

+6
mrT
FIRTINAPRENS
pc prensesi
I10
Arda
papatyaa
10 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4
YazarMesaj
pembe panter
Moderatör
Moderatör
pembe panter

şuan ruh halini anlatan müzik ne?? - Sayfa 4 Empty
MesajKonu: Geri: şuan ruh halini anlatan müzik ne??   şuan ruh halini anlatan müzik ne?? - Sayfa 4 Icon_minitimeCuma Mart 07, 2008 6:46 pm

sorma neden niçin???herşey yalnızlıktan bak bak bak bak....Güzel bir gün ölmek için Very Happy:D
papatyaa
Bayan Üye
Bayan Üye
papatyaa

MesajKonu: Geri: şuan ruh halini anlatan müzik ne??   şuan ruh halini anlatan müzik ne?? - Sayfa 4 Icon_minitimeSalı Mart 11, 2008 6:58 pm

sen ben olsaydın bendeki seni görseydin bi yerin olurdu ama git şimdi....
pembe panter
Moderatör
Moderatör
pembe panter

MesajKonu: Geri: şuan ruh halini anlatan müzik ne??   şuan ruh halini anlatan müzik ne?? - Sayfa 4 Icon_minitimeC.tesi Mart 22, 2008 4:59 pm

Dün gece seni onunla gördüm...Gözlerimde yaş aklımda yüzün...Hatırladım dedin ki zmn kıymetli sonuna geldi verdiğin kum saati....Al götür beni bu diyardan...Sensiz olmaammm sensiz olmammm...
papatyaa
Bayan Üye
Bayan Üye
papatyaa

MesajKonu: Geri: şuan ruh halini anlatan müzik ne??   şuan ruh halini anlatan müzik ne?? - Sayfa 4 Icon_minitimeSalı Mart 25, 2008 5:03 pm

Göz yaşım kurudu akmıyor aşkım senin derdini seninle ezberlemişim sen giderken canım vurdun ya beni ben dönersem seni öldüreceğim!!!
pembe panter
Moderatör
Moderatör
pembe panter

MesajKonu: Geri: şuan ruh halini anlatan müzik ne??   şuan ruh halini anlatan müzik ne?? - Sayfa 4 Icon_minitimeC.tesi Mart 29, 2008 6:28 pm

sen yaralarsın yaralarımı sararsın....Hem öldürürsün hem hayata bağlarsın....yaralarsın amma....yaralarımıda sararsın hem öldürürsün hem hayata bağlarsın SmileSmile
papatyaa
Bayan Üye
Bayan Üye
papatyaa

MesajKonu: Geri: şuan ruh halini anlatan müzik ne??   şuan ruh halini anlatan müzik ne?? - Sayfa 4 Icon_minitimePaz Mart 30, 2008 10:50 pm

süpriz süpriz süpriz aşkım ı göklere yazdırdım üstüne aşkına arasına kondurdum üstüne yıldız çaktırdım
(kuzenimin ruh hali Very Happy:D )
papatyaa
Bayan Üye
Bayan Üye
papatyaa

MesajKonu: Geri: şuan ruh halini anlatan müzik ne??   şuan ruh halini anlatan müzik ne?? - Sayfa 4 Icon_minitimeSalı Nis. 01, 2008 4:07 pm

umut nerdesin yine bittin nerelere gittin ben seni göremeden....
pembe panter
Moderatör
Moderatör
pembe panter

MesajKonu: Geri: şuan ruh halini anlatan müzik ne??   şuan ruh halini anlatan müzik ne?? - Sayfa 4 Icon_minitimeSalı Nis. 01, 2008 5:02 pm

belki güneş bigün ikimiz için doğar, belki korkuları hayallerimiz boğar o masal günü gelinceye kadar susuyorum....susadıkça yüzün düşer aklıma korkar oldum düşlemekten, adını anarım çoğalır sesin, konuşmaktan düşünmekten, özlemekten, gel bak bir elimde gökyüzü var hala....ötekinde kayıp giden yıldzlar...korkularda benim umutlardaa beni bırakma....beni bırakma....

En son pembe panter tarafından Salı Nis. 22, 2008 4:34 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
papatyaa
Bayan Üye
Bayan Üye
papatyaa

MesajKonu: Geri: şuan ruh halini anlatan müzik ne??   şuan ruh halini anlatan müzik ne?? - Sayfa 4 Icon_minitimePaz Nis. 20, 2008 2:52 pm

sorma neden niçin her şey yalnızlıktan ba bak bak bak güzel bir gün ölmek için.....
Arda
Admin
Arda

MesajKonu: Geri: şuan ruh halini anlatan müzik ne??   şuan ruh halini anlatan müzik ne?? - Sayfa 4 Icon_minitimePaz Nis. 20, 2008 4:08 pm

herkes aynı hayatta kendini bi şey sanma ne kadar çok bilirsen o kadar bela başa sen bilirsin aslında aklımdan geçenleri zaman her şeyi çözer şu beklemek olmasa...!
https://naol.yetkin-forum.com
papatyaa
Bayan Üye
Bayan Üye
papatyaa

MesajKonu: Geri: şuan ruh halini anlatan müzik ne??   şuan ruh halini anlatan müzik ne?? - Sayfa 4 Icon_minitimePtsi Nis. 21, 2008 7:10 pm

karşılıksız sevebilmekse sevda gerçek seven küle dönmüş her çağda elim kolum bağlanmışsa kıyında sana olan sevdamdandır bilesin....
pembe panter
Moderatör
Moderatör
pembe panter

MesajKonu: Geri: şuan ruh halini anlatan müzik ne??   şuan ruh halini anlatan müzik ne?? - Sayfa 4 Icon_minitimeSalı Nis. 22, 2008 4:35 pm

mutlu olmak için sevmek için görme işitme
mutlu olmak için sevmek için bilme çok düşünme =)

şuan ruh halini anlatan müzik ne??
4 sayfadaki 4 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4